درباره ما

امروزه با توجه به توسعه روز افزون اینترنت، روش های خرید به کلی دگرگون شده است و جامعه به سمت خرید اینترنتی محصول سوق پیدا کرده که این موضوع دارای مزیت هایی بسیاری می باشد. با شکل گیری انواع فروشگاه های مجازی در زمینه های مختلف خرید اینترنتی، ما نیز در گروه تجاری شهر برنز با تجربه بیش از نیم قرن فروش لوازم منزل، لوکس، دکوراتیو و سایر محصولات خانگی به صورت فروشگاهی، بر آن شدیم تا اولین فروشگاه تخصصی محصولات برنزی را به صورت اینترنتی و با هدف ارائه محصولاتی با کیفیت و تنها با در نظر گرفتن رضایت کامل مشتری راه اندازی کنیم.

اطمینان از کیفیت محصول یکی از دغدغه های همیشگی مشتریان فروشگاه های مجازی است. این در حالی است که فروشگاه شهر برنز با ارائه مصنوعات ساخته شده از برنج ریختگی (برنز) و ارائه اطلاعات کافی در خصوص ابعاد، وزن و تصاویر شفاف از محصول، سعی بر این دارد که حس امنیت در خرید را در مشتریان خود ایجاد نماید.

گروه تجاری شهر برنز مفتخر است به واسطه همکاری مستقیم با تولیدکنندگان، محصولات خود را با کمترین قیمت تمام شده در اختیار مشتریان خود قرار دهد.         

شهر برنز جلب رضایت حداکثری  خریداران را نه شعار خود بلکه باور و اعتقاد قلبی خود می داند و تمامی پرسنل آن تنها با هدف ارائه خدماتی با کیفیت مطلوب در تلاشند تا همه مشتریان از تمامی مراحل خرید اینترنتی خود از لحظه ورود به سایت تا رسیدن سفارش به درب  منزل راضی باشند. زیرا ما باور داریم که موفقیت تنها در سایه رضایتمندی  خریداران حاصل می شود.

به منظور رفاه حال مشتریان امکان پرداخت به صورت اینترنتی و با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب فراهم می باشد، همچنین امکان مشاهده محصول در محل فروشگاه به صورت حضوری و خرید نقدی در محل فروشگاه نیز میسر است.